NALAN ILGIN

Buba Campus Academy Yönetici Ortağı


İstanbul doğumludur. İstanbul Ünv. Siyasal Bilgiler Fakültesi  İşletme eğitiminin ardından profesyonel iş hayatına 1999 yılında  Yapı Kredi Bankasında Ticari Portföy yöneticisi olarak başlamıştır.

20 yıllık profesyonel çalışma hayatında bankacılık sektöründe farklı pozisyonlarda görev almış ve son 10 yılda Yapı Kredi Bankasında  Ticari Şube Müdürlüğü  ve Ticari Bölge Satış Müdürlüğü yapmıştır.

Müşteri ilişkileri ,satış ,finans ,ekip yönetimi  alanlarında  yetkinlikleri olup Türkiye’nin önde gelen firmalarına  özellikli bankacılık işlemleri , kredi süreçleri , proje finansmanı süreçlerinde  (AVM ,Enerji ,Gemi, G.menkul projeleri ) hayata geçirilmesinde destek olmuştur.

2020 yılı itibariyle tecrübelerini başka platformlarda paylaşmak üzere eğitim sektöründe devam etmektedir. BUBA Campus Akademiye  Yönetici Ortak olarak katılmıştır.

IŞIL ATEŞ

Buba Campus Academy Yönetici Ortağı


İstanbul doğumludur.

Çalışma hayatına Yapı ve Kredi Bankasında başlamıştır.

20 yıllık profesyonel çalışma hayatında;  Bireysel Bankacılık-Özel Bankacılık(Private Banking )-Kobi Bankacılığı deneyimleri bulunmaktadır.

2012 yılında Kobi Merkezi Müdürü  olarak görevini sürdürmüştür.

Müşteri ilişkileri ,porföy yönetimi ,satış-pazarlama -ekip yönetimi tecrübeleri bulunmaktadır.Çalışma hayatı boyunca : Bankacılık, Krediler,Müşteri İlişkileri Yönetimi,Para Piyasaları,Yatırım Ürünleri,Telefonda İletişim ,Satış Teknikleri,Sunuş Becerileri,Yönetici Geliştirme Programı.Liderlik  gibi mesleki ve yönetsel gelişim Eğitim ve Programlarına  katılmıştır.

İş yaşamına 2018 yılından beri tecrübelerini daha geniş kitlelerle paylaşmak için Eğitim sektöründe devam etmektedir.

CANSIN MELTEM KALAYCI

Buba Campus Proje Yönetim Uzmanı


Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Startup dünyası ile Clotie isimli girişimle tanışmış ve daha sonra bu ekosistemde kariyerine devam etme kararı almıştır.

Halen BUBA Campus Girişim seçimleri, eğitim projeleri ve yatırım projelerinde görev almaktadır.

Ayrıca CEOtudent’da editörlük yapmaktadır.