Gökçen KaranKalde ErnartGiray Kefeli ve  Cengiz Özköse  tarafından 2017 yılında kurulan interaktif video e-öğrenme platformu GmPly (geympiley okunur),  Eğitim şirketleri, bağımsız eğitmenler ve kurumsal şirketlerin eğitim departmanları için kendi interaktif eğitim videoları hazırlayabilmelerini ve videolar üzerinden kullanıcıların performans analizini gerçek zamanlı raporlayabilecekleri SaaS bir platformdur.

İnteraktif eğitim videosu hazırlama aracı ile eğitim şirketlerinin kendi müşterilerine interaktif eğitim videoları hazırlayabilmelerine olanak tanıyan girişimi kullanan eğitimciler, GmPly’in hem iş ortağı hem de satıcısı durumuna geliyor. B2B çalışan GmPly’in iş modelinin ise kullanıcı bazlı aylık/yıllık lisanslama üzerine kurulu.

Önümüzdeki haftalarda bir pazar yeri kullanıma sunacak olan GmPly, eğitimciler ile şirketleri daha kolay bir şekilde buluşturacak. Kısacası eğitmenler veya eğitim şirketleri isterlerse kendi müşterileri için kapalı devre özel eğitimler kurgulayabilecekleri gibi GmPly’in B2B pazar yerinden daha geniş kitlelere de ulaşabilecek.

GmPly’in ülkemizde Franklin Covey, Dale Carnegie, House of Human ve Enocta gibi kırkın üzerinde iş ortağına sahip olduğunu da ekleyelimGmPly, İnteraktif video konusunda Türkiye’de en çok tercih edilen ve kullanılan interaktif video platformudur. Socar, Tavuk Dünyası, Philip Morris, Anadolu Efes, Boyner, Denizbank, Vodafone, AXA Sigorta, Evyap, Anadolu Sigorta, Atasun Optik, Gap İnşaat, Arzum Ev Aletleri, British American Tobacco, Amerikan Kolejleri, Siemens, Sushico, MaxionWheels, T-Bank, Enerjisa gibi müşteriler ve 113.000 kullanıcı Gmply kullanmakta.

GmPly ile hazırlanan eğitim videolarının veri analitiği konusunda çok gelişmiş olan analiz paneli ile Hangi kullanıcının eğitimi tamamladığından tutun da katılımcıların eğilimleri, tercihleri, verdikleri cevaplara kadar pek çok veriyi sunan GmPly, Anlık KPI ölçümlemesi, eğitimlerin modüllere bölünebilmesi, oyunlaştırma gibi özelliklere de sahip.

GmPly, İnteraktif video konusunda Türkiye’de en çok tercih edilen ve kullanılan interaktif video platformudur. Socar, Tavuk Dünyası, Philip Morris, Anadolu Efes, Boyner, Denizbank, Vodafone, AXA Sigorta, Evyap, Anadolu Sigorta, Atasun Optik, Gap İnşaat, Arzum Ev Aletleri, British American Tobacco, Amerikan Kolejleri, Siemens, Sushico, MaxionWheels, T-Bank gibi müşteriler ve 113.000 kullanıcı Gmply kullanmakta.

Gmply 2021 yılında Amerika’da satışlara başlamayı planlıyor.